StiremAuto

Ettevõttest

Stirem Auto

Kes me oleme?

Omame rohkem kui 5-aastast kogemust, olles spetsialiseerunud just autode ja busside rentimiseks.

Meist

Stirem Auto OÜ

Stirem Auto OÜ rendib autosid nii Tallinnas kui ka Viimsis. Meile on esmatähtis kliendi rahulolu ja autorendi kõrge kvaliteedi tagamine.

Tagasiside

Mida kliendid ütlevad?

Meie klientide rahulolu on meie esikohal ja me oleme uhked, et seni on nende tagasiside olnud suurepärane. Jaga ka Sinagi oma kogemust meiega.

Minu kogemus Stirem Autoga on olnud väga positiivne. Autod on hästi hooldatud ning oli väga mugav nendega sõita. Kindlalt soovitan teistele ka!

Rein Klient

Striem Autolt saab kiiresti ja taskukohaselt rentida sobiva auto. Rendiprotsess on väga lihtne ning minimaalse paberimajanduse ja suhtlemisega. Soovitan seda teenust.

Mihkel Klient

On väga vahva, et on olemas selline võimalus inimestele. Kuigi ma pole seda teenust ise veel pikema aja jooksul kasutanud, on minu senine kogemus olnud vaid positiivne.

Kadri Klient

  Address

  Liipri tn 1 Tallinn Harjumaa 10917

   

  Telefon

  +372 53815502

  Email

  info@stiremauto.ee

  Võtke meiega ühendust

  Autorendi või väikebussi hinnapakkumise küsimisel täitke palun allolev hinnapäringu vorm. Kirjutage, millist autot või väikebussi soovite ning mis on eeldatav broneerimis aeg. Samuti märkige kindlasti kontaktandmed, et saaksime teiega ühendust võtta.

  Scroll to Top