StiremAuto

Teenused

Pakume pikajalist ja lühiajalist autorenti

Pakume lühi-ja pikaajalist autorenti. Pikaajalise autorendi saamiseks, küsi meilt pakkumist. Pakume ka juhiga väikebussirenti ning kuna tellimused on erinevad siis teeme alati personaalse pakkumise.

 

Autorent

Tule ja tutvu meie autopargiga. Hästi hooldatud autod, millega tuleb ainulaadne kogemus.

Juhiga väikebussi rent

Tavaline väikebussirent,  VIP sõidud, transfeersõidud ja esindussõidud on just hea kogemus Sinu jaoks.

Tagasiside

Mida kliendid ütlevad?

Meie klientide rahulolu on meie esikohal ja me oleme uhked, et seni on nende tagasiside olnud suurepärane. Jaga ka Sinagi oma kogemust meiega.

Minu kogemus Stirem Autoga on olnud väga positiivne. Autod on hästi hooldatud ning oli väga mugav nendega sõita. Kindlalt soovitan teistele ka!

Rein Klient

Striem Autolt saab kiiresti ja taskukohaselt rentida sobiva auto. Rendiprotsess on väga lihtne ning minimaalse paberimajanduse ja suhtlemisega. Soovitan seda teenust.

Mihkel Klient

On väga vahva, et on olemas selline võimalus inimestele. Kuigi ma pole seda teenust ise veel pikema aja jooksul kasutanud, on minu senine kogemus olnud vaid positiivne.

Kadri Klient

    Võtke meiega ühendust

    Kui teil on küsimusi autorentimise kohta, helistage või saatke meil, me leiame teile parima lahenduse. Teie mured ei ole meile kunagi liiga väikesed. Broneeri oma rendiauto kiiresti ja turvaliselt internetis või läbi telefoni. +372 53815502

    Scroll to Top